Лідер продажів в Україні
з 1994 року!
русский \ українська
Версія для друку
 
 
 
 
БІОАКТИВАТОР ЕПАРСІЛ

ЕФЕКТИВНИЙ БІОПОРОШОК

ДЛЯ ЗМЕНЬШЕННЯ ВІДХОДІВ У СЕПТИКАХ, ВИГРІБНИХ ЯМАХ, ЛОКАЛЬНИХ КАНАЛІЗАЦІЯХ, МІСЬКИХ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ

 

 

У 1995 році ми почали імпортувати з Франції біоактиватор «Епарсіл» для знищення запахів, зменшення об’єму в септиках, вигрібних ямах, локальних каналізаціях, міських каналізаційних мереж та дворових туалетах. Окрім нашої компанії, «Епарсіл» в Україна, та й в Росію, ніхто не завозить. Це високі технології, а французи, як відомо, дуже люблють свою країну. Тому, допоки вони не задовольнять повністю потреби Франції тим чи іншим продуктом, за кордон товар не поставляють. Завдяки нашим особистим звязкам з керівництвом, порошок «Епарсіл» поставляють в Україну.

Три роки назад ми співпрацювали з великими гіпермаркетами в Україні, по обєктивним причинам довелося покинути ці мережі. Однак, до сих пір, незважаючи на присутність в маркетах інших препаратів, до нас приїжджають їх працівники та купують Епарсіл.

 

Останнім часом радує збвільшення кількості найменувань препаратів для вигрібних ям на ринку України. Це означає, що ця тема є актуальною для споживачів та цікавою для бізнесу. Хвилює один момент: вироблення такого препарату – це дуже високотехнологічне виробництво, яке потребує відповідного обладнання та компонентів. Важко уявити, що в Україні в останні роки були збудовані або перероблені заводи такого рівня. Завозити товар також дуже складно – потрібно пройти ряд лабораторних дослідженьта випробувань в спеціалізованих інститутах, отримати висновок Міністерства охорони здоровя.

 

Благаємо Вас, при покупці бути дуже уважним. Обов’язково уточніть адресу виробника, адресу постачальника (відповідність адреси та місцезнаходження), наявність Гігієнічного Висновку МОЗ України! Принцип: Не зашкодь! собі, природі – ще ніхто не відміняв! Якщо не знаєте препарат не купуйте його упаковками, купіть 2-4 пакетики, перевірте його дію і тоді сміливо використовуйте. Відвідайте сайт виробника. Виробник (не продавець!), який не має свого сайту, не викликає довіри!

Довіряйте тільки відгукам друзів та знайомих.

Щасливих покупок!

 Застосовують в залежності від кількості користувачів, обєм не має значення!

 

 

Властивості Біоактиватора:

* Зменьшує об'єм відходів у вигрібних ямах.

* Повністю знищує запах вже через один тиждень.

* Екологично безпечний (натуральний продукт).

* Переробляє фекалії та харчові відходи, пробиває жирові пробки.

* Розфасований по пакетикам у фірмовій упаковці з написом 1DOSE EPARCYL

* Коробка Епарсіла важить 795 гр, в коробці-22 пакетики.

* На коробці інструкція тільки французькою мовою.

ІНСТРУКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЮ - на самоклеючому білому папері.

 

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ «ЕПАРСІЛА»

За наявності зливного бачка зміст пакета висипати безпосередньо в унітаз, додатково почистить труби каналізації.

При використанні "Епарсіла" у відкритій вигрібній ямі, необхідо розвести продукт у 10-ти літрах води та вилити у яму. 

ДЛЯ ДАЧ:

перший раз засипати 2 дози, надалі – по 1 дозі кожного місяця.

ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ:

перший раз засипати 2 дози; через тиждень додавати:
   - якщо проживає 1-4 люд. - 1 дозу на тиждень.
   - якщо проживає 5-8 люд. - 2 дози на тиждень.
   - якщо проживає 9-12 люд. - 3 дози на тиждень.

Зберігати в сухому, недоступному для гризунів місці.

Безпечний для застосування.

 
 
 
  Біоактиватор Епарсіл Франція

м. Київ, б-р Дружби Народів буд. 20 оф. 31 (код 31)
тел: (044) 531-9-777
(багатоканальний)

МТС (050)-779-80-24

Київстар (067)-137-01-30

Лайф (063)- 323-75-90

У 1995 році ми почали завозити з Франції (www.eparco.fr) біопорошок (біоактиватор) «Епарсил» для знищення запахів і зменшення об'єму в септиках, вигрібних ямах і дворових туалетах. Окрім нашої компанії «Епарсил» на Україну ніхто не завозить. Це високі технології, а французи, як відомо, дуже люблять свою країну. Тому, поки не задовольнять повністю потреби Франції в тому або іншому продукті, за межі товар не поставляють. Завдяки особистим зв'язкам і, можна не без скромності відмітити, чесному слову нашого керівництва, порошок «Епарсил» стали поставляти до України. На сьогоднішній день вже з'явилися багато аналогів цієї продукції з Польщі, Англії і навіть України. Але по своїй якості і рівню продажів «Епарсил» упевнено стоїть на першому місці. Можна привести в приклад той факт, що крупні, серйозні супермаркети набувають порошку у нас по передоплаті!!!

 

 

Застосування Епарсілу або фантазія покупців безмежна!

Вперше ми стикнулися з неофіційним застосуванням Епарсілу багато років назад, коли допитливий покупець кожну осінь постійно купував упаковку. Ми поцікавились – куди він її застосовує? В компостну яму – він відповів, головне, щоб вона була мокрого типу та навесні – не потрібно добрив. Купували для свинарників, молокозаводів, очищення водоймищ, мусорних баків, дуже часто як подарунок сусідам. Але останній «Кулібін» приголомшив нас, тих, хто, здавалося, бачив майже все: він засипає в шкарпетки від запахів ніг або у взуття. Ми ні в якому разі не закликаємо Вас повторювати ці експерименти, але… самим дуже цікаво!

 
© 2009 Copyright www.bio.net.ua. All rights reserved.