Лідер продажів в Україні
з 1994 року!
русский \ українська
Версія для друку
 
 
 
 
Фірма ЮКА

Приватна фірма «ЮКА» була створена у 1992 році.
З 1994 року ми перші в Україні почали займатися продажем біотуалетів THETFORD (Нідерланди, www.thetford.eu). Перша партія була завезена у червні 1994 року. Дуже багато киян пам'ятають наш «дебют» на виставці «Контрактовий ярмарків». Успіх був незвичайний! Нас можна було поставити в ряд, напевно, з «лампочкою Ілліча» або польотом Гагаріна. Біотуалет, дійсно, вирішує проблеми вуличних туалетів і з точки зору гігієни і з точки зору зручності користування. Але, на жаль, після бурхливих успіхів на виставці, настало затишшя. Ми довго сушили голову над причиною дуже слабких продажів, поки, нарешті, не зрозуміли: вся справа у витратних матеріалах. Люди не вірили в наше довге існування. Якщо хтось набував біотуалету, то витратні матеріали купували ящиками. Пройшло 20 років. І вже жоден покупець не ставить собі питання: куплю туалет і що далі? Основне завдання, яке ми собі поставили, - забезпечити відмінний сервіс - на сьогодні виконане. 

У нас немає перебоїв з фірмовими витратними матеріалами, ми не розбавляємо рідини, завжди є запасні частини до наших «малят» з Нідерландів. 
У 1995 році ми почали завозити з Франції (www.eparco.fr) біопорошок (біоактиватор) «Епарсил» для знищення запахів і зменшення об'єму в септиках, вигрібних ямах і дворових туалетах. Окрім нашої компанії «Епарсил» на Україну ніхто не завозить. Це високі технології, а французи, як відомо, дуже люблять свою країну. Тому, поки не задовольнять повністю потреби Франції в тому або іншому продукті, за межі товар не поставляють. Завдяки особистим зв'язкам і, можна не без скромності відмітити, чесному слову нашого керівництва, порошок «Епарсил» стали поставляти до України. На сьогоднішній день вже з'явилися багато аналогів цієї продукції з Польщі, Англії і навіть України. Але по своїй якості і рівню продажів «Епарсил» упевнено стоїть на першому місці. Можна привести в приклад той факт, що крупні, серйозні супермаркети набувають порошку у нас по передоплаті!!!

Наші покупці не лише приватні особи, але і такі організації, як міські станції аерації, колектори, туристичні бази і дома відпочинку, дитячі табори і так далі .
Поступово наш асортимент розширювався. У 1998 році ми завезли перші біотуалети-кабінки TOYKA (Польща, www.toyka.pl). Сучасні, великого розміру, хорошого поєднання ціни-якості, швидко стали мати попит в міських органів влади. Перевага полягає в можливості відкачування за допомогою звичайної асенізаційної машини, а також простота установки. Масові заходи стали проводитися культурно, без життєвих проблем. Особливий успіх біотуалети-кабінки мають серед будівельних компаній. Коли до нас приїзжав з Польщі представник компанії TOYKA, він був дуже здивованний, коли нарахував по дорозі з аеропорту біля 40 кабінок на верхніх поверхах будівель.

Наша компанія постійно співробітничає з партнерами з Франції, Нідерландів, Польщі. Ми вносимо свої пропозиції до виробництва з врахуванням інтересів українських споживачів. Так з'явилися моделі економ-класу Potti High і Potti Low (THETFORD), біопорошок «Епарсил» - упаковка 22 пакетики, в біотуалетах-кабінках TOYKA –економні рукомийники. У нас в планах є ще багато цікавих ідей і ми впевнені, що вони незабаром будуть здійснені нашими партнерами. На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з продукцієй, підібрати необхідну модель.

Ми були першими і залишаємось кращими!

 
 
 
  Підприємцям-новий бізнес

м. Київ, б-р Дружби Народів буд. 20 оф. 31 (код 31)
тел: (044) 531-9-777
(багатоканальний)

МТС (050)-779-80-24

Київстар (067)-137-01-30

Лайф (063)- 323-75-90

 

 

Шановні підприємці та власники інтернет-магазинів!

Ця сторінка виникла у зв’язку з тим, що нам часто дзвонять з питаннями про те, як можна почати продаж біотуалетів на своїй торговій точці чи в інтернет-магазині.

Унікальність продажу біотуалетів в тому, що він потрібен всюди. Це і бізнес, пов’язаний з дачами, приватними будинками, будівельними матеріалами, медициною, автомобілями, туризмом, навіть комп’ютерним приладдям-адже там також люди працюють. Ми не знаємо ні однієї галузі, де б не було необхідності в біотуалетах. Біотуалети легкі (вага до 5 кг.), не б’ються, не пропадають, не мають строку зберігання. Всю докладну інформіцію Ви можете прочитати на нашому сайті. 

Наша компанія саса імпортує всі продукти з Голландії (маленькі біотуалети та витратні матеріали), Франції (порошок Епарсіл). У нас найдоступніші ціни на ринку, які ми досягли за рахунок оптимізації витрат. Це дало можливість продавати більше біотуалетів та за коректними цінами для кожного покупця.

Основні умови для роботи:

1. Перша партія купується на суму не менше 3000 грн. Далі в будь-якій кількості та на будь-яку суму.

2. Передоплата (з часом, надійним партнерам, ми надаємо товарний кредит).

3. По вівторках та четвергах, якщо до 12-00 прийшла оплата, ми в той же день відгружаємо біотуалети по містам України, якщо ні – то на наступний відгрузочний день. При сумі замовлення понад 3000 грн. – доставка безкоштовна, якщо менше 3000 грн. – оплачує покупець за цінами транспортної компанії. По Києву доставка провадиться на наступний день після замовлення або самовивіз.

4. З першою партією товару ми надаємо гігієнічний висновок МОЗ України.

5. Якщо Вам через будь-які причини не вдалося реалізувати товар протягом півроку з моменту придбання, то Ви завжди зможете його повернути в новому вигляді та отримати назад гроші. Для нас це не проблема – знаємо, що товар має попит.

6. Користуватися біотуалетом дуже просто, навіть дитині, але будь-якому покупцю буде приємно, якщо Ви дасте кваліфіковану консультацію з питань користування біотуалетом. Для цього переконливо просимо ознайомитися з нашим сайтом і якщо виникли питання – їх можна поставити за телефоном (044) 531-9-777, або через e-mail: bio@bio.net.ua

Успіхів Вам у розвитку нових напрямків вашого бізнесу!

 

    

 

 

 
© 2009 Copyright www.bio.net.ua. All rights reserved.